Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, tescil belgesini alarak üçüncü dönemine resmen başladı – GÜNDEM

Öztürk, bu yeni dönemi “mimarlık çağı” olarak nitelendirerek, kentin geleceğini şekillendirecek yeni projelerle dolu bir sürece dikkat çekti.
AK Parti Kayseri Milletvekili Bayar Özsoy, AK Parti Yahyalı İlçe Başkanı Adem Sarıçiçek, MHP Yahyalı İlçe Başkanı Nebi Akkuş, meclis üyeleri ve parti üyeleriyle birlikte Yahyalı İlçe Seçim Kurulu’na giden Belediye Başkanı Esat Öztürk, seçim belgesini alıp gitti. Kadın ve Gençlik Merkezi’ne
Burada tebrikleri kabul eden Belediye Başkanı Esat Öztürk vatandaşlara hitap etti. Başkan Esat Öztürk; “10 yıldır tevazu, samimiyet ve gayretle yürüttüğümüz belediye başkanlığı görevini bu dönemde de sevgiyle yerine getirmeye kendimizi adayacağız. 36 bin kardeşimizi hangi partiye oy verirse versin kucaklıyoruz. Çünkü hepimiz biriz, birlikteyiz ve hepimiz Yahyalıyız. Birbirinize sırtınızı dönmeyin. Birbirinize kin beslemeyin. Birbirinizi kıskanmayın ve birbirinizle dostluğunuzu kesmeyin. Bizler, “Ey Allah’ın kulları, kardeş olun” diyen bir peygamberin ümmetiyiz. dedi.
Belediye Başkanı Esat Öztürk konuşmasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, MHP lideri Devlet Bahçeli’ye, AK Parti Kayseri Milletvekili Bayar Özsoy’a ve AK Parti ilçe teşkilatı Yahyalı’ya teşekkür ederek; “Yahyalı’nın potansiyelini ve değerini ortaya çıkarmak, ilçemizi daha da ileriye taşımak için mimarlık çağını başlattık. Hazırladığımız 70 yeni projeyle mahallemizi daha yaşanabilir, daha sürdürülebilir ve daha modern hale getirmeyi amaçlıyor, yeni dönemde de aynı birlik ve beraberlikle hizmetlerimizi en iyi şekilde sunmak için çalışacağız. Yahyalı’nın geleceği için hep birlikte daha nice başarılara imza atacağımıza olan inancım tamdır. Bize verdiğiniz destek ve güven için bir kez daha teşekkür ediyor, bu yeni dönemde hep birlikte daha nice başarılara imza atacağımıza inanıyorum” dedi.
Burada vatandaşlarla kutlama yapan Başkan Öztürk, geçtiğimiz günlerde Yahyalı Belediyesi’ne geldi. Belediye çalışanları tarafından çiçeklerle karşılanan Başkan Öztürk, başkanlık görevini üstlenerek yeni görevine başladı.
Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber
marsbahis giriş