Ünlüleri dolandırdı! Seçil Erzan hakkında yeni karar

Fatih’te adını verdiği, aralarında ünlü futbolcular Arda Turan, Fernando Muslera, Emre Belözoğlu ve Selçuk İnan’ın da bulunduğu 21 kişiyi, yüksek getirili, güvenilir bir fon olduğu iddiasıyla yaklaşık 25 milyon dolar 7 milyon 384 bin lira dolandırdı. Terim de bu fona dahil edildi ve iddia edilen Seçil şube müdürü Erzan’ın dosyasından yola çıkılarak gözaltı analizi yapıldı.

YENİ KARAR

Dosyanın incelenmesinde sanıklar Seçil Erzan ve Ali Yörük’ün ayrı ayrı tutukluluk halinin devamına karar verildi.
Öte yandan 8 Mart’ta yaklaşık 13 saat süren duruşmada mahkeme, müştekilerden Selçuk İnan’ın ifadesinin alınması için Gaziantep Ağır Ceza Mahkemesi’ne yazı yazılmasına, Fatih Terim’in ise ifadesinin alınmasına karar verdi. Tanık olarak dinlenme talebi daha sonra değerlendirilecek.

Mahkeme ayrıca bankanın üst düzey çalışanları Sermin Tekin, Tanju Kaya, Cenk İzgi ve Oğuz Atilla ile diğer banka çalışanlarının tanık olarak dinlenmesine, tanıkların dinlenmesinin ardından banka müdürleri Hakan Ateş ve Mehmet Aydoğdu’nun dinlenme talebinin dikkate alınmasına karar verdi. Duruşma 24 Mayıs’a ertelendi.

Kaynak: İHABu içerik Recep Demircan tarafından yayınlanmıştır.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
YSK'dan yayın yasağını ihlal eden kanallara suç duyurusuYSK’dan yayın yasağını ihlal eden kanallara suç duyurusu
Müdür yardımcısı ile hastane teknisyeni arasında yumruklu kavga!Müdür yardımcısı ile hastane teknisyeni arasında yumruklu kavga!
İşten atıldığı iddia edildi!  AK Partili Özlem Zengin'den açıklamaİşten atıldığı iddia edildi! AK Partili Özlem Zengin’den açıklama

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber
marsbahis giriş