TOGG’daki fotoğrafından sonra “Linç kampanyası başlattılar” dedi! MaNga grubunun solisti Ferman Akgül’ün davasında karar çıktı

Manga müzik grubunun solisti Ferman Akgül, geçtiğimiz yıl milli otomobil TOGG’un direksiyonunda çektiği fotoğrafla dikkatleri üzerine çekmişti. Akgül’ün bu fotoğrafına sosyal medyada bazı olumsuz yorumlar yapıldı.

Redd grubu üyeleri Güneş Duru ve Doğan Duru, Ferman Akgül’ü eleştirdi. Aylin Aslım da Duru’nun paylaşımına atıfta bulunarak benzer eleştirilerde bulundu.

TAZMİNAT İDDİASINI SUNDU

Eleştirilerin ardından Ferman Akgül, Güneş Duru, Aylin Aslım ve Doğan Duru hakkında kişilik haklarının ihlal edildiği iddiasıyla 100’er bin lira olmak üzere toplam 300 bin lira manevi tazminat davası açtı.

KARAR VERİLDİ

İstanbul 21. Asliye Hukuk Mahkemesi’nde görülen duruşmaya, davacı Ferman Akgül’ün avukatı Ufuk Kök ile sanıklar Doğan Duru ve Güneş Duru’nun avukatı İsmail Emre Telci katıldı. Mahkeme, davacı Ferman Akgül’ün tazminat talebinin reddine karar verdi.

(İHA)Bu içerik Öznur Yaslı İkier tarafından yayınlanmıştır.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Türkiye'yi terk etti... Geri dönmeye karar verdi: İşte nedeni!Türkiye’yi terk etti… Geri dönmeye karar verdi: İşte nedeni!
Aleyna maça gelmeyince sinirlendi... Nefise ve Acun Ilıcalı bir anda sinirlendi Aleyna maça gelmeyince sinirlendi… Nefise ve Acun Ilıcalı bir anda sinirlendi
Avuç dolusu hap içti!  Sabah rutini: 14 hap ve daha fazlası...Avuç dolusu hap içti! Sabah rutini: 14 hap ve daha fazlası…

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: Antalya Haber