Rapçi Kolera'nın paylaştığı fotoğraflar sosyal medyada trend oldu! Değişiklik dikkat çekti

40 yaşındaki ünlü rapçi Kolera, paylaştığı fotoğraflarla sosyal medyada gündem oldu.

Hayranlar Kolera'nın fotoğrafına çok sayıda yorum yaptı. Kolera, yoğun ilginin ardından şunları söyledi: “Bu fotoğrafları beğendiniz, X'te gündemdeyiz.” dedi.

GLcmIDvXAAAGssb
Gerçek adı Yunus Özyavuz olan ünlü rapçi Sagopa Kajmer ile 2006 yılında evlenen Kolera, 2017 yılında boşandı.

GLiarwVWAAAAR7aD

KOLERA KİMDİR?

Asıl adı Esen Güler olan Kolera, 1983 yılında İstanbul'da doğdu. Turizm ve otelcilik mezunu olan Kolera, ilk olarak 1998 yılında Güçlümira Stüdyosu'nda “İnkar Boona” şarkısını kaydetti. Aynı yıl “Neden” şarkılarını kaydetti. Ağlıyorum” ve Silahsız Güç (Sagopa Kajmer) ile “Dünün Düşleri”. Kolera, 2001 yılında ilk EP'si Underground'ı internet üzerinden dinleyicileriyle buluşturdu. 2013 yılında Sagopa Kajmer'in Kalp Hastası albümündeki “İster İstemez” şarkısında eşi Sagopa Kajmer'e eşlik etti. 2013 yılında 23 Eylül doğum gününe özel hazırladığı “Minik Yıldız” şarkısını yayınladı. 2018 yılında “Ghost” adlı ilk solo albümünü çıkardı.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Bir markanın yüzü oldu!  İddialı pozlarına bakanlar dönüp baktı.Bir markanın yüzü oldu! İddialı pozlarına bakanlar dönüp baktı.
Dansı hakkında çok konuşuldu!  Alkan'dan bomba paylaşım: "Hadise'nin göğüsleri..."Dansı hakkında çok konuşuldu! Alkan'dan bomba paylaşım: “Hadise'nin göğüsleri…”
Çok beklenen bir şeydi!  Kavuşma partisinin ilk karesi geldiÇok beklenen bir şeydi! Kavuşma partisinin ilk karesi geldi

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: Antalya Haber