Ölmeden önce ne görüyoruz? Amerikalı doktor ölmeden önce yaşananları araştırdı

KAYNAKBBC

AMERİKAN DOKTOR “ÖLÜMDEN ÖNCE” TAKİP ETTİ

İnsanlar ölmeden önce ne görüyor? Amerikalı doktor Christopher Kerr, çoğu insanı hayatın bir noktasında endişelendiren bu soruyu ele aldı.

Nisan 1999'da Amerikalı doktor kariyerini tamamen değiştiren bir olay yaşadı. 70 yaşındaki hastası Mary, ölmeden önce hastanedeyken tuhaf davranmaya başladığını, yıllar önce ölen kız çocuğunu aradığını ve onu kucağında tuttuğunu fark etti. silâh. onun kolları. Bu kazanın ardından kardiyoloji uzmanı ve nörobiyoloji doktoru olan Amerikalı doktor, kendisini ölmek üzere olan insanların deneyimlerini araştırmaya adadı.

Christopher Kerr bir hastayla konuşuyor…

ÖNEMLİ ANLAR HALA YAŞANABİLİR

BBC'ye göre Kerr, bu deneyimin ölümden haftalar önce başladığı ve ölüm yaklaştıkça sıklığının arttığı sonucuna vardı. Amerikalı doktora göre hastalar, hayatlarında kendilerine dokunan anları yeniden yaşayabiliyor veya yıllar önce ölen anneleri, babaları, çocukları ve hayvanları ile iletişim kurabiliyor. Bütün bunlar hastaların ölüm korkusunun azalmasına neden oluyor.

Amerikalı Doktor Kerr, hastaların tutarsız veya kafası karışık olmadığını söylüyor. Fiziksel sağlıkları bozulsa da duygusal ve ruhsal olarak farkındalıklarının arttığını belirtiyor. Ancak bu sonuçlara karşı çıkanlar da var. Bazı doktorlar bu durumu halüsinasyon veya kafa karışıklığı olarak tanımlıyor.

Ünlülerin ölmeden önceki son fotoğrafları

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber
marsbahis giriş