'Kız arkadaşı kaşlarını ve saçlarını tıraş ediyordu! “Kimse izlemesin diye” İşte Benim Tarzım yarışmacısı Yağmur Taktaş'ın ölümüyle ilgili ailesi konuştu “Kesinlikle bir bağlantı var”

'İşte Benim Stilim' adlı televizyon yarışmasıyla şöhrete kavuşan 28 yaşındaki Adanalı sosyal medya fenomeni Yağmur Taktaş, 3 Nisan'da ABD'de kaldırıldığı hastanede fenalaşarak hayatını kaybetti. Kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için otopsisi yapılan Taktaş'ın cansız bedeni, 20 Nisan'da uçakla kaldırıldığı Adana'daki Kabasakal mezarlığına defnedildi. Taktaş'ın ailesi, ABD vatandaşı Türk asıllı ressam sevgilisi ACF hakkında avukatları aracılığıyla, daha önce darp edilen ve dalağını kaybeden kızlarının ölümüne neden olduğu iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.

“TORUNUMU EĞİRDİ! HASTANEDE DALAĞI ÇIKARILDI”

Taktaş'ın Adana'da yaşayan ve sürekli olarak tüm sorunlarını paylaştığı kimliğinin açıklanmasını istemeyen teyzesi KC, yeğeninin 2 yıldır ACF ile birlikte olduğunu söyledi. ACF'nin yeğenine takıntılı bir sevgi beslediğini anlatan KC, şöyle konuştu: “Geçen yıl yeğenimi İstanbul'a geldiklerinde dövmüştü. Ağır yaralanan yeğenimin getirildiği hastanede dalağını aldırmıştı. Şikayetim devam ediyor. Ancak yeğenim tehditler nedeniyle şikayeti geri çekti ama dava kamu davasıydı.” “Olduğu için sürdü” dedi.

158886_YAGMUR-TAKTASIN-TARDI-ANNO-COUPD-

Taktaş'ın geçen yıl ağustos ayında kız arkadaşıyla birlikte ABD'ye tatile gittiğini ancak dönmediğini belirten KC, kız arkadaşının da baskılar ve tehditler nedeniyle psikolojisi her geçen gün bozulan yeğenini yalnız bırakmadığını söyledi.

158887_YAGMUR-TAKTASIN-ADINIZI-VE-YÜZÜNÜ-GİZLEYİN

“Kanında uyuşturucu vardı”

DHA'ya konuşan KC Teyze, şunları söyledi: “Yeğenimin öldüğünü konsolosluktan gelen telefonla öğrendik. Annesi, babası ve biz perişan olduk. Ailenin tek çocuğuydu. Öldüğü hastanedeki doktorla tercüman aracılığıyla görüştük. Kesin ölüm nedeni yapılacak otopsinin ardından belirlenecek. 4-5 ay sürdü. “Kanında ölüme yol açmayacak kadar ilaç bulunduğunu söylediler” dedi.

158888_YAGMUR-TAKTAS-KABASAKAL-MEZARLIĞI-T

“Sanırım yeğenimin sevgilisinin onun ölümüyle bir ilgisi olmalı! Bundan benim kadar eminim.”

KC Teyze: “Sanırım erkek arkadaşınızın yeğenimin ölümüyle bir alakası var. Çünkü sürekli iletişim halindeydik. Eğer bu madde yeğenimi öldürdüyse eminim ki kız arkadaşı da bunu ona vermiştir”. dedi.

158889_YAGMUR-TAKTAS-KABASAKAL-MEZARLIĞI-T

“BENİM NEEPEEP'İMİN KAŞLARINI VE SAÇLARININ ÖNÜNÜ BİLETİYORDU! BÖYLE KİMSE ONU İZLEMEZ VEYA SEVMEZ”

KC Teyze: “Yeğenimin kaşlarını ve saçının ön kısmını kıskançlıktan kazıtıyordu, kimse ona bakmasın, beğenmesin diye. Yeğenimi öldüresiye dövdü ve dalağını kaybetti. Yağmur yanına gitmeyince sosyal medya hesabından çirkin fotoğraflar paylaşmıştı. Bizim eve gittik Yağmur'un boyu 1.80 metreydi ama son zamanlarda 50 kiloya düşmüş ve dövülerek küçülmüştü. Kızım açlıktan ölüyordu ve onu dışarı çıkarmak istemiyordu, psikolojisi iyice bozulmuştu, adeta paranoyaklaşmıştı.

158892_YAGMUR-TAKTAS.-FOTO-ADANA-(DHA)

“MEZARINDA RAHAT UYUMANIZI İSTİYORUM”

Dava dosyasında Yağmur'la olan mesajlarına da yer verdiklerini belirten KC, soruşturmanın her yönüyle araştırılmasını istediğini belirterek, şunları söyledi:

“Bana gönderdiği mesajlarda sürekli Türkiye'ye dönmek istediğini ama erkek arkadaşının izin vermediğini, sürekli dövdüğünü ve kötü davrandığını söylüyordu. Geçenlerde konsolosluğa gitmesini söyledim ama o da gitmedi. 'Teyze, yürüyecek kadar bile gücüm yok' dedi. Sanırım cep telefonuyla kızımı aç bırakarak işkence yaptı. 'Daha önce tehditlerinden şikayetçi olmuştuk ama herhangi bir işlem yapılmadı. Hem Amerika'da hem de Türkiye'de hukuk mücadelesi başlattık. Bu konunun peşini asla bırakmayacağız. Kesin ölüm nedeni ile ilgili otopsi raporunu bekliyoruz. En azından torunumun mezarında rahat uyumasını istiyorum.” (DHA)

158893_YAGMUR-TAKTAS-NE ZAMAN-MESAJLAR-TEYYESİYLE

158894_YAGMUR-TAKTAS-NE ZAMAN-MESAJLAR-TEYYESİYLE

158895_YAGMUR-TAKTASIN-SEVGİLİ-ACF-PHOTOGR

158919_YAGMUR-TAKTAŞ-İLE-SEVGİLİ-ACF-PHOTOBu içerik Hande Dağ tarafından yayınlanmıştır.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Tartışmanın fitili ateşlendi!  Yorum Tartışmanın fitili ateşlendi! “Cevap vermeyen kadın…” yorumu ortalığı karıştırdı
Ölüm haberiyle yıkıldı!  Ölüm haberiyle yıkıldı! “2 gün önce evinizdeydik…”
Kendine engel olamadı! Kendine engel olamadı! “Amaç soyunmak değil…”

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: Antalya Haber