Kenan İmirzalıoğlu Kim Milyoner Olmak İster'de gözyaşlarını tutamadı. Yarışmacıya sarılıp ağladı

Sunuculuğunu Kenan İmirzalıoğlu'nun üstlendiği Kim Milyoner Olmak İster her bölümüyle gündeme gelmeye devam ediyor. Programın ilgiyle izlenen bu bölümünde hüzünlü anlar yaşandı.

MİLYONLARCA GÖZYAŞINI BİTİRDİ!

6 Şubat depremini yaşayan Aylin Karakuş, hikayesiyle Milyoner'de duygusal anlar yaşattı. Acılı günleri geride bırakıp hayata tutunan 29 yaşındaki Karakuş'un hikayeleri milyonlarca insanı gözyaşlarına boğdu.

“Ağlamak istemiyorum, her zaman gülmek istiyorum, her zaman yaşamak istiyorum.” dedi ve sunucu Kenan İmirzalıoğlu yarışmacıya sarılıp ağladı.

Ekran görüntüsü_6

Hatay'da enkaz altında kaldıktan sonra sol bacağını diz üstü kaybeden Karakuş, depremde annesini ve kardeşini kaybetti.

Karakuş üzüntüsünü şu sözlerle dile getirdi:

“Gerçekten dayanılmaz. Bir şeyleri sebepsiz yere kaybetmek çok zor. Bir gün bile bacağıma üzülmedim. 'Ah, bacağım gitti, şimdi ne yapacağım?' demedim. Bu yaşıma kadar yürüyebiliyordum ama annem ve ağabeyim bitirdi beni onlardan sonra hayatım çok farklı oldu.” Değişti”.

Ekran görüntüsü_3

“Bazen ben 30'a nasıl geleceğim diye düşünüyorum, kardeşim 29 yaşındaydı. Çok zor…”

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Soruşturmalarda yeni gelişme!  O isim itirafçı oldu: 'Bahar ve Nihal Candan...'Soruşturmalarda yeni gelişme! O isim itirafçı oldu: 'Bahar ve Nihal Candan…'
Saldırgan video Galatasaray taraftarını çılgına çevirdi!  Ünlü oyuncu hemen duyurduSaldırgan video Galatasaray taraftarını çılgına çevirdi! Ünlü oyuncu hemen duyurdu
O takıntılı “Tayt” takıntısı var! “Evde temizlik yaparken giyin”

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: Antalya Haber