Karşıyaka Zübeyde Anne'ye koşuyor! – SPOR DALLARI

Karşıyaka Belediyesi'nin geleneği haline gelen “Zübeyde Hanım Koşusu” 12 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilecek.

Türkiye'nin en önemli Anneler Günü etkinliklerinden birini Karşıyaka'da düzenleyeceklerini vurgulayan Belediye Başkanı B. Yıldız Ünsal, “Yüzlerce kişiyle birleşerek Zübeyde Anamızın türbesine koşup sonsuz sevgi ve şükranlarımızı sunacağız.”

BÜYÜK TOPLANTI

Karşıyaka Belediyesi, her yıl Anneler Günü vesilesiyle düzenlediği ve Türkiye'nin dört bir yanından sporcuların katılımıyla düzenlediği Zübeyde Hanım Koşusu'nu bu yıl 35. kez düzenleyecek. 12 Mayıs Pazar günü saat 09.00'da gerçekleşecek yarışın rotası, Anayasa Meydanı'ndan başlayıp sahil, Girne Caddesi ve Atatürk Caddesi boyunca devam ederek Zübeyde Hanım Türbesi'nde son bulacak.

BAŞVURU TARİHİ 7 MAYIS

Sıralama 4.000 metre pistinde genel klasman ve yaş kategorilerine göre belirlenecek. Çipli sistemle gerçekleştirilecek yarışın sonuçları elektronik ortamda anında görülebilecek. Her katılımcıya tişört ve madalya verilecek, kategorilerde ilk üçe girenlere ise kupa verilecek. Yarışa kayıtlar 7 Mayıs Salı günü saat 09.00'da www.zubeydehanimkosusu.com internet sitesi üzerinden yapılacak.

İLK GÜNÜN HEYECANIYLA 35. KEZ!

Karşıyaka Belediye Başkanı B. Yıldız Ünsal, Zübeyde Hanım Koşusu'nun her yıl büyük ilgi gördüğünü hatırlatarak, şunları söyledi: “Ecdadımızın Karşıyaka'ya emanet ettiği Zübeyde Anamızın anısına her yıl düzenlediğimiz organizasyonumuzu 35. kez gerçekleştireceğiz. ilk günkü heyecanla. Ülkemizin dört bir yanından gelen katılımcılarla bir kez daha unutulmaz bir Anneler Günü buluşması gerçekleştireceğiz. Bu heyecanı paylaşmak için tüm İzmirlileri ve yarışa katılanları Karşıyaka'ya bekliyoruz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber
marsbahis giriş