Instagram, WhatsApp ve Discord çöktü mü? Instagram, WhatsApp ve Discord neden açılmıyor? 30 Mayıs'ta WhatsApp'a giriş sorunu!

Siz Instagram, WhatsApp ve Discord ile ilgili son durumun ne olduğunu merak ederken “Instagram, WhatsApp ve Discord çöktü mü?” sorusunun cevabını arıyoruz. Discord kullanıcılarının yanı sıra Meta şemsiyesi altındaki popüler sosyal medya platformları Instagram ve WhatsApp kullanıcılarının da platformlarda bir sorun olup olmadığını araştırdığı bildiriliyor. Peki Instagram, WhatsApp ve Discord çöktü mü? Instagram, WhatsApp ve Discord neden açılmıyor?

INSTAGRAM, WHATSAPP VE DISCORD ÇÖKTÜ MU?

Kesintileri takip eden site downdetector'dan alınan verilere göre kullanıcı raporları hem Instagram'da, hem WhatsApp'ta hem de Discord'da sorun yaşandığını gösteriyor.

Verilere göre, WhatsApp, Discord ve Instagram için downdetector'a ulaşan kullanıcılardan gelen raporlar, saat 14.00 sıralarında ciddi bir artış olduğunu gösteriyor.

İle ilgili

BEN

w

PEKİ NE OLACAK?

Instagram, WhatsApp ve Discord'da yaşanan sorunların kısa sürede çözülmesi bekleniyor.

İŞTE X KULLANICILARININ INSTAGRAM, WHATSAPP VE DISCORD'DAKİ SORUN İLE İLGİLİ YORUMLARI.

kullanıcı yorumları

kullanıcı yorumları2

kullanıcı yorumları3

kullanıcı yorumları4

kullanıcı yorumları5

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
CHP ziyaret için tarih verdi!  Erdoğan: Kırmızı çizgilerimiz var, taviz vermeyeceğizCHP ziyaret için tarih verdi! Erdoğan: Kırmızı çizgilerimiz var, taviz vermeyeceğiz
Hava cehennem gibi sıcak... Termometreler 52,9 dereceyi gösteriyor!  43 kişi hayatını kaybetti...Hava cehennem gibi sıcak… Termometreler 52,9 dereceyi gösteriyor! 43 kişi hayatını kaybetti…
14 yıldır kafatasındaki iğne parçacıklarıyla yaşıyor!14 yıldır kafatasındaki iğne parçacıklarıyla yaşıyor!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: Antalya Haber