İletişim Başkanı Altun'dan açıklama: Başta resmi makamlarımız olmak üzere yalnızca güvenilir kaynaklara güvenilmelidir.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, sosyal medya hesabından şu açıklamaları yaptı:

“Uzun süredir kamuoyunda Suriyeli mültecilere yönelik olumsuz hava yaratılmaya çalışılan olumsuz atmosfer ve gerginliğin artmasına neden olan provokasyonlar yakından takip edilmektedir. Başında Türk karşıtı unsurların bulunduğu bazı çevrelerin, Suriye'nin huzurunu bozmaya yönelik çabaları yakından takip edilmektedir. Kamu düzenini sınamaya yönelik provokatif faaliyetlerde bulunan ülkemiz, devletimizin tüm unsurlarının özverili çabaları sayesinde amacına ulaşamayacaktır.

Bu kapsamda birçok sosyal medya platformunda ortaya atılan asılsız iddialar, kasıtlı olarak manipüle bilgiler içeren yalan haberler ve vatandaşlarımızı mağdur edecek her türlü dezenformasyon faaliyetlerine karşı Devletimizin ilgili birimleri İletişim Başkanlığı koordinasyonunda 24 saat çalışmalarını sürdürmektedir. provokasyona. “Bu çalışmaları desteklemek için vatandaşlarımızdan her zaman olduğu gibi duyarlı olmalarını, sahte haberlere itibar etmemelerini, içeriklerin yayılmasında dezenformasyon boyutunu ve olasılığını dikkate almalarını ve başta bizim olmak üzere yalnızca güvenilir kaynaklara güvenmelerini önemle rica ediyoruz. resmi makamlar.”

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Bakan Yerlikaya'dan Kayseri paylaşımlarına ilişkin açıklama! Bakan Yerlikaya'dan Kayseri paylaşımlarına ilişkin açıklama!
Suriye geçici hükümetinden Suriye geçici hükümetinden “provokasyonları kabul etmeyin” çağrısı
Aydın'da üzücü kaza!  Evdeyken başına kurşun isabet eden çocuk hayatını kaybettiAydın'da üzücü kaza! Evdeyken başına kurşun isabet eden çocuk hayatını kaybetti

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber
marsbahis giriş