Hasan Can Kaya ile Konuşanlar’da o sahne viral oldu! Genç kadının söyledikleri ünlü komedyeni şaşırttı: “Sevdiğim çocuğun babası bana söyledi…”

Yaptığı talk show programı ve geniş hayran kitlesiyle üne kavuşan Hasan Can Kaya, programına verdiği tepkilerle adından söz ettirmeyi başarıyor.

Ünlü komedyen sık sık yaptığı paylaşımlarla gündeme gelirken bu kez programına katılan bir kadının sözleri stüdyodakileri hem güldürdü hem de şaşırttı.

Hasan Can Kaya, genç kadına “Sevgilin var mı?” diye sordu. diye sordu.

Genç kadın cevap verdi:

“Hoşlandığım biri vardı, aynı sınıftaydık. Sonra çocukla konuşmaya başladık. Ondan sonra babası bana Instagram’dan bir istek gönderdi. , babasının muhtemelen gelinini tanımaya çalıştığını söyleyince ben de bu isteği kabul ettim. Babası birdenbire bana bir istek gönderdi: “Bana doğru yürümeye başladı ve nereli olduğumu sordu, o anda vurduğunu fark ettim. kendim üzerimde.”

hasansonnnnn

“ÇOCUK YAZIŞMAYI GÖRÜNCE ÇARESİZ OLDU”

Ünlü komedyen genç kadının söylediklerine şaşırdı ve bomba gibi bir yanıt verdi.

Kaya’nın, “Belki de gelini yoldan geçenlere yüz veriyordur? Ne olduğunu öğrenmeye çalışıyordur” deyince stüdyoda kahkahalar yükseldi.

hasansonnnnn

Genç kadın sözlerine şöyle devam etti:

“Ben de dayanamadım ve çocuğa ondan hoşlandığımı söyledim. ‘Bu adamı tanıyor musun?’ diye sordum. ‘Evet babam’ dedi. Çocuk yazışmaları görünce sinirlendi ve sonra ‘Konuşmak istemiyorum’ diyerek beni engelledi.”

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Hakaret etmişti!  Cevap Demirtaş'tan geldiHakaret etmişti! Cevap Demirtaş’tan geldi
Bunu görenler şaşkına döndü!  Yeni çağını nasıl kutladığını görünBunu görenler şaşkına döndü! Yeni çağını nasıl kutladığını görün
Soruyu bilmiyordu!  stüdyodan ayrıldıSoruyu bilmiyordu! stüdyodan ayrıldı

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: Antalya Haber