Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Bakan Tunç ile görüştü! Ayşe Ateş bu detayı ilk kez anlattı: “Dosya hazırlayın dediler”

Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş, İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu'nu genel merkezde ziyaret etti. Bir saat süren toplantının sonunda gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ateş, şunları söyledi: “Toplantımız çok güzel geçti. Verdiği destekten dolayı öncelikle kendisine teşekkür ettim. Kendisini 1 Temmuz'daki ilk duruşmamıza davet ettim. kendisinin de orada bulunacağını ve kadrosuyla bize destek vereceğini belirterek, teşekkür etti “Önerilerini dinledik, fikirlerini aldık, fikir alışverişinde bulunduk ve teşekkür ederek ayrıldık.”

OLCAY KILAVUZ AÇIKLAMASINA CEVAP

Ateş, MHP eski Mersin Milletvekili Olcay Rehber hakkındaki soruya ise şu yanıtı verdi: “O gece 'Sinan'ın ailesine kimse taziye etmesin, cenazesine kimse gitmesin' yönünde talimat verildiğini herkes biliyor. Yani hatta Sağır padişah bunu biliyor. Şunu da biliyoruz: “Zamanı geldiğinde, çağrıldığında, gereğini yapacak ya da zamanında yaptığını göreceğiz” dedi.

Sinan Ateş cinayetini soruşturan yargı mensuplarının Ankara'dan uzaklaştırılması yönündeki soruya Ateş, şunları söyledi: “Bugün bir açıklama yaptım. İçişleri Bakanı'nı ve Adalet Bakanı'nı aradım. Zaten burada detaylı olarak anlattım. Kara el Bu siyasi cinayet hakkında.” “Eğer ortaya çıkarılır ve ifşa edilirse bu siyasi cinayet çözülür, gün yüzüne çıkar ve vicdanlar rahat olur” dedi.

BU DETAYI İLK KEZ AÇIKLADI

Ateş, Adalet Bakanı Yılmaz Tunç'un kendisine özel kalemini ve kişisel numarasını verdiğini belirterek, “Kendisine istediğim zaman ulaşabiliyorum. Ancak çok meşgul olduğu için rahatsız etmek istemiyorum. Bize 'Hazırlık yapın' dediler. Bu konuyla ilgili dosyamızı da hazırlıyoruz. “Zamanında size göndereceğiz” dedi.

Kaynak: DHABu içerik Recep Demircan tarafından yayınlanmıştır.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Kömürle çalışan termik santrallerin işverenlerinden TÜRK-İŞ'e ziyaretKömürle çalışan termik santrallerin işverenlerinden TÜRK-İŞ'e ziyaret
Aniden bastı!  Başkentte dolu yağdıAniden bastı! Başkentte dolu yağdı
Fabrika yangını!  İtfaiyecilerin üzerine duvar çöktü: Çok sayıda yaralı varFabrika yangını! İtfaiyecilerin üzerine duvar çöktü: Çok sayıda yaralı var

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: Antalya Haber