Burdur'da diyaliz kazasıyla ilgili acı haber! Entübe hastalardan biri hayatını kaybetti

Burdur Devlet Hastanesi'nde 25 Mayıs Cumartesi günü 08.00-12.00 ve 12.00-16.00 saatleri arasında diyalize giren hastalardan bir kısmı baş dönmesi, mide bulantısı, bilinç bulanıklığı ve nakil aracından inememe şikayetiyle hastaneye döndü.

14 KİŞİ ENTÜBE EDİLDİ

Bunun üzerine hastane yönetimi, gün içerisinde diyalize giren tüm hastaları hastaneye çağırmış ve yapılan tetkiklerin ardından gün içerisinde diyaliz merkezinde tedavi gören 33 hastayı Afyonkarahisar, Isparta, Antalya'dan kamu hastaneleri ve diyaliz merkezlerine özel şahıslara sevk etmiştir. . ve Bucak. Bildirilen 33 hastanın 14'ü entübe edildi.

HASTA SAYISI 4'E DÜŞTÜ

Burdur İl Sağlık Müdürlüğü'nden hastaların sağlık durumlarına ilişkin dün yapılan açıklamada, entübe hasta sayısının 4'e düştüğü, hastaların hastalık nedeninin ise hala netlik kazanmadığı belirtildi.

AW214736_05

ANTALYA'DAN ÜZÜCÜ HABER GELDİ

Kazanın ardından entübe edilerek ambulansla Antalya Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alınan ve entübe halde tedavisi devam eden 4 hastadan biri olan Mustafa Demir, kazadan 3 gün sonra hayatını kaybetti. Entübe olan diğer 3 hastanın durumlarında herhangi bir değişiklik olmadığı öğrenildi. (İHA)Bu içerik Metin Yamaner tarafından yayınlanmıştır.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Ata Emre Akman cinayetinde yeni gelişme!Ata Emre Akman cinayetinde yeni gelişme!
Boğazını ve cinsel organını kesip öldürdü!  Boğazını ve cinsel organını kesip öldürdü! “Hatırlamak istemiyorum”
Öldürülmeden önce yaşadığı şiddeti mektupta yazdı!  DetayÖldürülmeden önce yaşadığı şiddeti mektupta yazdı! “Yasak Aşk” detayı.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: Antalya Haber