Başkan Deveciler: “Gücümüzü halkımızdan alıyoruz” – GÜNDEM

Burhaniye Belediye Başkanı ve CHP Burhaniye belediye başkan adayı Ali Kemal Deveciler, CHP Burhaniye belediye meclis üyesi adaylarıyla birlikte gerçekleştirilen heyecanlı toplantıda hemşerileriyle bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Müzik grubunun eşlik ettiği coşkulu yürüyüş, Burhaniye halkının yoğun katılımıyla gerçekleşti. Yürüyüşü gören vatandaşlar, pencerelerinden Türk bayraklarıyla heyecana ortak oldu. Başkan Deveciler ve ekibi, geçtiğimiz dönemde gerçekleştirilen projeleri değerlendirirken, önümüzdeki döneme ilişkin planlarını da paylaştı.

Yürüyüşün ardından vatandaşların beklenti ve önerilerini dinleyen Başkan Deveciler, vatandaşların görüşlerini de dikkate alarak belediyenin bundan sonraki çalışmalarına yön verecek notlar aldı. Katılımcılar belediyenin hizmetlerinden memnuniyetlerini dile getirirken, önümüzdeki dönemde de Burhaniye’nin Değişmesi ve Geliştirilmesi yönünde taleplerini dile getirdiler.

Etkinliğe katılanlara teşekkür eden Başkan Deveciler, birlik ve beraberlik içinde daha güzel günlerin geleceğine olan inancını dile getirdi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: Antalya Haber