Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a tarihi çağrı! “Fenerbahçe için yeni bir sayfa açalım, yapacaklarımızı birlikte yapalım.”

Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesinde Fenerbahçe'de açıklamalar birbirini takip ediyor. Kameraların karşısına çıkan Aziz Yıldırım, Ali Koç'a çağrıda bulundu.

ALİ KOÇ'TAN BARIŞ İÇİN ÇAĞRI: “YENİ SAYFA AÇIYORUZ”

''Son yıllarımda mahkemelerle uğraşmak zorunda kaldık. Artık aklımız tek bir şeye odaklanacak: Fenerbahce'yi şampiyon yapmak. Tek dileğim F.Bahçe'yi şampiyon yapmak. Böyle devam edersek şampiyon olma şansımız çok az. Ancak uzlaşma ve uzlaşma yoluyla yeniden ayağa kalkabiliriz. Burada 4 yıldır, burada 6 yıldır, burada 10 yıldır şampiyon olamıyoruz. Her şeye yeni bir sayfa açalım.”

''DEVLETLE MÜCADELE ETMİYORUZ''

kapak_150102

''Spor kulüpleri devletle çatışamaz. Kimseyle tartışmayacağım. Tek endişem 3 Temmuz'dan sonra meydana gelen maddi hasarın doğrulanması. Masaya oturup konuşmamız ve anlaşmamız gerekiyor. O zaman artık ne borç ne de başka bir şey kalacak. Başkan olduğumda 'Ali Şen başkan, F.Bahçe şampiyon' diye bağırdılar. 20 yıldır kimse bağırmadı. Pek çok olay yaşadık, Ali Şen gelip konuşsun demedim. Yanıma gelip konuşmasını söylediler. Şimdi buradayım!''

ALİ KOÇ'A SESLENDİ: “Ne yapacaksak birlikte yapalım”

Ekran_1

''Ali Bey'le görüşeceğiz ama önemli olan fikir üzerinde anlaşmak. Sadece başkan olmak için burada değilim. 20 yıldır görev yapıyorum, başkanlık bana ne getirecek? Anla beni. “Ne yapıyorsak hep birlikte, el birliğiyle yapalım.”

''Otobüse ateş edenlerle ilgileneceğiz''

qaAh2dBU_U-6sRY_nxo_mg

''Fenerbahçe Koleji'ni inşa edeceğim. Otobüsü vuranların failleri biliniyor ama açığa çıkarmak istemiyorlar. Seçilirsek bu sorunu çözmeye çalışacağız. “Devletle kavga etmezseniz her şeyi çözersiniz!”

Gerçek zamanlı puanlama
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Dursun Özbek'in Adnan Polat'a esprili yanıtı: "Ön tarafta ne yazdığını görmüyor musun?Dursun Özbek'in Adnan Polat'a esprili yanıtı: “Görmüyor musun önünüzde yazıyor?”
Gençlerbirliği'nde "Arda Güler olunca neden üzülüyoruz?" soru“Arda Güler olunca neden üzülüyoruz?” Gençlerbirliği'nde. soru
Skandal paylaşıma tokat atıldı!Skandal paylaşıma tokat atıldı!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: Antalya Haber